ataşlar ataşlar ataşlar

 

ATAŞLAR İNŞAAT

Get Adobe Flash player

ataşlar ataşlar
Ana Sayfa Hakkımızda Referanslar Personel Taşıma İnşaat | Zenon Panel Üretim Destek İletişim ataşlar ataşlar
ataslar

Turizm ve İnşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Firmamız Ataşlar İnşaat Nakliyat ve Turizm Tic. Ltd. Şti 02.07.1997 yılında Kocaeli / İzmit Alikahya adresinde faaliyetine başlamıştır.

Firmamız kurulduğu 1997 tarihinden bugüne kadar geçen süreç içerisinde her türlü hizmetlerin tekliflerinin sunulmasından kabulüne ve hizmet sonrası desteğine kadar tüm süreç boyunca müşterirlerin ihtiyaç ve beklentilerini tam ve doğru olarak algılayarak müşteri talepleri doğrultusunda ortaya çıkan tüm ihtiyaçlara yerinde ve zamanında aynı zaman profesyonelce cevap verebilmek amacı ile kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuş ve bu yöndeki artan ihtiyaçlar ile birlikte, taleplerin daha etkin karşılanması sağlanmıştır.
Yurtiçi pazardaki güvenilir isminin yanı sıra Ataşlar İnşaat Nakliyat ve Turizm Tic. Ltd. Şti küreselleşen dünyada hizmet sektöründe
rekabet edebilecek güçlü bir marka haline gelmiş ve 2007 tarihinde İSO 9001:2000 Kalite Yönetim belgesini alarak kalitesini tesillenmiştir.

 

ataşlar
ataşlar
ataşlar
ataşlar
ataşlar
ataşlar
ataşlar
ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar
ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar
ataşlar   ataşlar ataşlar
ataşlar ataşlar
ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar ataşlar